>

AŞK - CİNSELLİK

Hazzı ikiye katlayın

Onunla yaşadığınız her şeyin farklı bir tadı olabilir. Yeni zevkler tatmaya hazır mısınız? İşte taktikler...
 
   
 
 
     
"She Comes First" adlı kitabın yazarı Dr. Ian Kerner çiftlerin cinsel hayatına farklı bir tat getirecek basit ama etkili bazı tektiklerden bahsediyor ve şöyle diyor: "Vücudundaki iki farklı bölgeye aynı anda temas ettiğinizde sinir uçlarını daha geniş bir alanda uyarmış olursunuz ki bu da partnerinizin aldığı hazzı ikiye katlar."

İşte uygulamanız gereken taktikler...

Boynuyla ve dudaklarıyla ilgilenin

Bir erkeğin boynunun arkası ile alt dudağının sinir uçları birbirine bağlıdır. Kerner bu bilginin ışığı altında bize şunları söylüyor: ’Alt dudağını ısırırken bir taraftan da parmaklarınızı boynunun arkasında gezdirin’. ’The Best You'll Ever Have’ adlı kitabın yazarı Shannon Mullen ise bu seks taktiği ile ilgili olarak şunları söylüyor: "Islak dudaklarınızın dokunuşu ile yumuşak parmaklarınızın hareketi birleşerek partnerinizin iki zevk noktasını aynı anda harekete geçirecek."

Kulak ve özel bölge uyumu

Dilinizi partnerinizin kulağında gezdirirken bir taraftan da özel bölgesine dokunduğunuzda erkek arkadaşınızın tüm vücudunu uyaracağınızın altını çizen Kerner sözlerine şöyle devam ediyor: ’Dilinizi kulağının içinde gezdirin. Bunu yaparken parmağınızla penisine dokunun. Bu hareketiniz ondaki tüm zevk bölgelerinin uyarılmasını sağlayacak’.

Göğüs ucunu öpün

’Yüzü koyun yatarken dilinizle sırtında daireler çizin’ diyen Mullen sözlerine şöyle devam ediyor: ’Göğüs ucuna kadar ilerleyin ve orada bir süre durun. Sonra dilinizle bu bölgede ilerlemeye devam edin. Bunu yaparken bir taraftan da özel bölgesini okşayın. İki bölgede de onun hoşuna gidecek bir baskı oluşacaktır’.

Oral seksin büyüsü

Oral seks yaparken kalçalarına dokunmanın partnerinizin seksten aldığı zevki ikiye katlayacağını belirten Kerner sözlerine şöyle devam ediyor: ’Onu sırt üstü yatırın ve bacaklarını açın. Diliniz özel bölgesinde gezinirken kalçasına parmaklarınızla masaj yapın. İki hareketin birleşmesi çok hoşuna gidecek’.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>