>

AŞK - CİNSELLİK

İlişkinizi Kimse Bilmesin

Niye hala bekliyorsunuz! Doğru bir stratejiyle zorlukların üstesinden gelebilirsiniz…
 
   
 
 
     

Bazen ilişkinize dair öyle şeyler duyuyorsunuz ki bunlara siz bile inanamıyorsunuz. Örneğin geçen akşam sevgilizle sahilde gezdiğiniz doğru ama onunla orada kavga ettiğinizi siz de bir başkasından öğrendiniz. Artık yavaş yavaş bu tip laflardan sıkılmaya başladınız ve tüm bunların ilişkinizi yıprattığını fark ettiniz. O halde niye hala bekliyorsunuz! Doğru bir stratejiyle bunların üstesinden gelebilirsiniz…

ÇEVRENİZDEKİLERE KARŞI DİKKATLİ OLUN

Her insan az çok dedikodu yapmayı sever. Ancak dedikodunun yıkıcı değil yapıcı olanını tercih etmelisiniz. İşi gücü, hayattan beklentileri olmayan bazı insanlar etraflarındaki mutlu insanlarında mutsuz olmalarından büyük zevk alırlar ve bunun için adeta tüm enerjilerini harcarlar. Sizin yapacağınız öncelikli olarak etrafınızı dikkatlice inceleyip bu tarz insanların olup olmadığını tespit etmek. Şayet ki varsa bu insanlarla tün diyalogunuzu kesmelisiniz.

İLİŞKİNİZ HAKKINDA SİZ DEDİKODU YAPIN


İşe yarayan bir başka yöntem de başkalarının konuşmasına izin vermeden ilişkiniz hakkında kendinizin konuşması. Detaya girmeden çevrenizdeki meraklı insanlara ilişkiniz hakkında ipuçları verin. Ancak bunu yaparken çok dikkatli olmalısınız eğer ipin ucunu kaçırmaya kalkarsanız durum eskisinden de beter bir hal alabilir. Bu yüzden sınırlar dâhilinde etrafınızdakilere mutlu bir beraberlik yaşadığınızdan ve her birliktelikte olduğu gibi sizinkinde de bazı problemlerin olabileceğinden bahsedin.

PARTNERİNİZE DİKKAT EDİN

Tüm bunları yaptınız ama etrafınızdaki insanlar hala sizin ilişkiniz hakkında konuşmayı sürdüyorlar. O zaman bir de sevgilinizin tavrına dikkat edin. Eğer ikiniz hakkındaki çok özel bazı ayrıntıları onun yaydığını tespit ederseniz bu ilişkiyi hemen bitirin, çünkü dedikoducu erkekten daha itici bir insan tipi olamaz!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>