>

AŞK - CİNSELLİK

Kıvılcım Yaratacak Tüyolar

Küçük oyunlarınızla erkeğinizi çıldırtacak ve kendiniz de çok eğleneceksiniz
 
   
 
 
     

HER YERDE

• Kalabalık asansörlerde, herkes genelde kapıya doğru bakar. Bu fırsat ona yaslanarak veya kalçalarına hafifçe dokunarak değerlendirebilirsiniz. Asansördeki diğer kişiler sizden şüphelenmeyecek, o sırada inmek için katları sayıyor olacaklardır.

• Bir bara veya partiye gittiğinizde, ona daha sonra yapmak istediklerinizi anlatan mesajlar atabilirsiniz. Eğer utangaç biriyseniz, "Gömleğin çok güzel ama eminim ki yatağın üzerinde daha iyi duracaktır" gibi eski moda bir mesaj atabilirsiniz. Aklınızdakileri anladığı zaman, sizinle yalnız kalmak için can atacaktır.

EVİN İÇİNDE

• Erkekler görsel olarak kolayca uyarılabilirler; sözsüz bir girişiminiz heyecandan dilinin tutulmasına neden olabilir. Üzerinizde kısa bir etek varken eğilip yerden bir şey alabilir veya saçınızı sadece iç çamaşırlarınızı giyerek kurutabilirsiniz. Sizi seyrettiğinin farkında olduğunuzu belli etmezseniz daha da heyecanlanacaktır.

• Arkadaşları eve geldiğinde, arka odadan ona seslenin ve yardıma ihtiyacınız olduğunu söyleyin. Geldiği zaman onu öpün ve sarılın. Sonra da kulağına aşk sözcükleri fısıldayın ve uslu bir çocuk gibi arkadaşlarının yanına yollayın.

YATAKTA


• Yatak odasında birbirinize yakınlaştığınız zaman, üzerinizde mutlaka bir parça kıyafet bırakın, iç çamaşırınızı giyinik olmanız ve yatakta hareket etmeniz, vücudunuzun her noktasını göremediği için ona bir işkence gibi gelse de işleri ağırdan almak ikinizin de daha çok havaya girmesini sağlayacaktır.

• Duştan çıktığı sırada onu üzerinizde seksi ve minik iç çamaşırlarıyla karşılamaya hazır olun ve gülerek "Eğer beni çok istiyorsan, gel ve al" deyin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>