>

AŞK - CİNSELLİK

Tekrar keşfe çıkmaya hazır mısınız?

Eski heyecan dolu geceleri tekrar geri getirmek için yanıp tutuşuyorsanız bu hanerimiz tam size göre...
 
   
 
 
     
Uzun süredir birliktesiniz ve seks hayatınızın rutine girdiğini hissediyorsunuz. Eski heyecan dolu geceleri tekrar geri getirmek için yanıp tutuşuyorsanız sizi aynı durumdan şikayet eden ama sonunda seks hayatlarını düzeltmek için birkaç yeni oyun keşfeden kadınların anlattıklarıyla baş başa bırakıyoruz.

ONUNLA YENİ TANIŞIYOR GİBİ DAVRANIN

‘Cinsel hayatımızın sıkıcı olmaya başladığını hissettiğimde aklıma bir fikir geldi. Kocama onunla ilk kez karşılaşan bir kadının gözleriyle bakmaya çalıştım. Onu başka bir gözle görmeye başlayınca da onu etkilemek için örneğin yeni iç çamaşırları aldım ya da birkaç sabah işe gitmeden önce onunla birlikte duşa girdim. Bir süre sonra birbirimizin arzularını ve bedenlerini yeniden keşfettiğimizi farkettik’.

KÜÇÜK KAÇAMAK SEVİŞMELER

‘Eşimle uyandığımızda içeriden çocukların seslerini duyduğumuz halde öpüşmeye başlarız. Bu öpüşmeler hiçbir zaman ateşli bir sevişmeyle sonuçlanmaz fakat çocuklar bizi yakalamadan küçük öpücüklerle birbirimizi uyarmak herşeyi daha heyecanlı kılıyor’. Teknolojinin nimetlerinden faydalanın ‘Son derece erotik bulduğum fantazilerimi yazarak bunları eşimin e-mailine yollamaya başladım. Bu gerçekten de seks konusunda bana biraz cesaret verdi. Çünkü bazen ona seksapelitemi göstermeye çalışırken kendimi çok aptal hissederim. Bu yazdığım fantazilerle onun aklına seks şeytanımı soktuğumu bilmek güzel bir his’

‘YETİŞKİNLERE’ HİTAP EDEN BİR FİLM KİRALAYIN

‘Seks terapistlerinin önerdiği cinsellik tüyolarını içeren bazı kasetler olduğunu duydum ve hemen bir tane bulup kiraladım. Çok doğal bir tonla renklenen profesyonel bir anlatımı içerdiği için eşimle birlikte bu kaseti izlemekten büyük keyif aldık’.

BİRBİRİNİZE ZAMAN AYIRIN

‘Son zamanlarda o kadar meşguldük ki eşimle birbirimize dokunacak vakit bulamıyorduk. Bir gece telefonu çaldı ve o konuşmaya başladığında onu öpmeye başladım. O karşısındaki kişiyle konuşuyordu fakat tüm vücuduyla bana karşılık vermemek için direniyordu. Telefonu kapattığında çılgınca sevişmeye başladık. Kontrolün benim elimde olması çok güzel bir histi doğrusu’.

KONTROLÜ ELİNİZE ALIN

‘Bir gece sevgilimin kulağına eğilerek elimi tutmasını söyledim. Daha sonra gözlerimi kapatacağımı söyledim ve elimi vücudundaki herhangi bir noktaya koymasını emrettim. Elimi koyduğu yere masaj yapmaya başladım. Kontrol ondaymış gibi gözükse de zevk mekanizmasını ben kumanda ediyordum ve bu harika bir deneyim oldu’.

AGRESİF OLUN

‘Kocama yatakta emir vermek ve onun bu komutlar karşısında verdiği yanıtları gözlemek bazen çok keyifli olabiliyor. Böyle durumlarda o benden daha istekli olabiliyor’.

İLTİFAT EDİN

‘Bir akşam kocamla aynanın önünde şakalaşıyorduk. Birdenbire arkama geçti ve beni soymaya başladı. Bunu yaparken de vücudumu ne kadar beğendiğini fısıldıyordu kulağıma. Bir dahaki sefer aynı şeyi ben ona yaptım ve gerçekten çok iyi vakit geçirdik’.

RAHAT BİR ORTAM İKİNİZİ DE BAŞTAN ÇIKARTABİLİR

‘Bir gece erkek arkadaşımı beklerken yatak odamda mumlar yaktım ve üzerime saten bir gecelik giydim. Sevgilim elinde yemeklerle kapıda belirdiğinde yanına giderek ona dokunmaya başladım. Sonunda onu baştan çıkardım ve birlikte harika bir gece geçirdik’.

YATAK ODANIZ İÇİN KURALLAR BELİRLEYİN

‘Yatak odamızın değişmez bir kuralı vardır: Bir hafta içinde bir pozisyonu birden fazla kullanma hakkımız yok! Tabi bazen bu kuralı çiğnediğimiz anlar da oluyor fakat bu kuralla seks hayatımızın rutine girmesini engeleyebildiğimizi söyleyebilirim’
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>