>

AŞK - CİNSELLİK

Yeni bir erkekle nerede tanışmalı?

Uzun zamandır sevgiliniz yok ve neredeyse hayat boyu yalnız kalacağınız fikrinizi kabullenmek üzeresiniz. Acaba elinizdeki bütün fırsatları değerlendirdiniz mi?
 
   
 
 
     
Bir erkekle birlikte olmanın ne demek olduğunu unutacak kadar uzun süredir flörtü olmayan yakın dostlarımın şikayetleri hep aynı: Ortada adam yok.

Oysa hayallerinizin erkeğiyle her an her yerde karşılaşabilirsiniz, biraz gözünüzü açın yeter. Aile vasıtasıyla Gerç insanların büyük bir kısmı, anne babaları aracılığıyla yeni bir erkekle ya da mesale bir aile dostlarının oğluyla tanışmnanın görücü usulüne doğrudan giriş anlamına girdiğini düşünerek, bu tip teklifleri büyük bir hiddet ve kesin bir dille reddederler. Oysa bu tavır dar kafalılık anlamına geliyor.

Sonuçta kimse size baskı yapıp, "Bu adamla evlenmek zorundasınız" demiyor. Ama ya hoşlanırsanız?

Konserde...

Malum, konserler her zaman insanların kendilerini rahat hissettiklerni, keyifli ve kaynaşmaya açık oldukları bir atmosfer yaratır ve size düşen de bu atmosferden yararlanmak. Sokakta ya da barda gözünüze kestirdiğiniz bir erkeğe yaklaşmaya cesaret edemiyor olabilirsiniz ama konser ortamında bunu yapmamanız için hiçbir neden yok.

Tatilde

Yeni erkeklerle tanışmak için en ideal durumlardan biri de tabii ki tatil. Yalnızlığını kabullenip bütün gün oturmak yerine, yanınıza bir arkadaşınızı alıp sahilde yürüyüşe çıksanız, belki de kaderiniz değişecek. Aynı şekilde küçük çaplı kültür turlarını ve doğa yürüyüşlerini de yabana atmamak gerek.

İnternette

Biraz tartışmalı bir tanışma alanı olsa da bilgisayar başında tanışıp çok mutlu yaşayan çiftlerin varlığı kesinlikle inkar edilimez. Eğer daha önce bu yöntemi denemediyseniz ve yalnızlığınız yavaş yavaş sizi bunalım asürükleyecek raddeye geldiyse, chat sitelerine girerek yeni erkekle tanışabilirsiniz.

Arkadaşlar aracılığıyla...

Evet, belki o çok sevdiğiniz dostlarınız size bugüne kadar bir tane bile elle tutulur adam getirip sitemlerinize hedef olmaktan kurtulmayı beceremediler, ama hiç belli olmaz. Sonuçta zevkinizi, yaşam tarzınızı, sosyal konumunuzu ve ne tip erkeklerden hoşlanabileceğinizi en iyi onlar biliyor. En iyisi siz de biraz daha fazla çaba gösterin ve arkadşlarınızla başbaşa buluşmanın yanı sıra diğer arkadaşlarıyla da bir araya gelmeye çalışın. Tanımadığınız çevrelerden ve gruplardan kaçmayın, fırsatları değerlendirin.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>