>

DİĞER HABERLER

FedEx, Dünyanın Kapılarını Irak'a da Açtı!

FedEx Express, taşımacılık ve lojistik eksiklerini kapatmak ve dünya ile olan bağlarını eskisinden daha sağlam ve kapsamlı kılmak için Irak halkının yanında.
 
   
 
 
     
FedEx Express, savaşın ardından hem genel hem de yerel yönetimleriyle büyük bir alt yapı oluşturma ve ülkeyi geliştirme savaşı veren Irak'ın, taşımacılık ve lojistik eksiklerini kapatmak ve dünya ile olan bağlarını eskisinden daha sağlam ve kapsamlı kılmak için Irak halkının yanında.

FedEx Express, yeni pazarlardaki öncülük ve liderlik özellikleriyle geçen yıl da savaşın hemen ardından Afganistan'a hizmet vermeye başlamış ve Afganistan'ın yeniden yapılanmasında kendi payına düşen sektörel misyonu başarıyla yerine getirmişti. Aynı cesaret ve kararlılıkla, Irak'a gerek iç gerekse dış gönderi dağıtımında destek vermeye başlayan FedEx; Bağdat, Basra ve Musul gibi üç büyük şehirde oluşturduğu "kapıdan kapıya gönderim" ağıyla da benzer hizmet veren rakiplerinin önüne geçiyor.

FedEx Express Bağdat'a açtığı ofisle hem Irak'taki firmaların FedEx'in hizmet ağı içinde bulunan 212 ülkeye ulaşabilmesine hem de Türk ve Dünya ihracatçılarının Irak gibi Ortadoğu'nun en hızlı büyüme gösteren ülkesine ürün ya da hizmet taşımacılığı yapabilmelerine olanak sağlıyor.

1973 yılında kurulan, dünya çapında 200 bin çalışana ve 677 uçağı ile dünyanın en büyük taşımacılık filosuna sahip FedEx, dünyada Global ISO 9001 kalite belgesini almaya hak kazanan ilk küresel hava taşımacılık şirketi. FedEx bu kalite ve deneyimi ile, 10 yıldır Ortadoğu'nun her köşesinde FedEx hizmetleri sunan Falcon Express işbirliğiyle de Irak pazarında da öncülük ediyor. FedEx Express, gelişmekte olan diğer bütün ülkelerle birlikte Irak'a da dünyanın kapılarını açarak sektördeki liderliğini koruyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>