>

DİZİ

İstanbul’un İhtişamı Gerdanlık Oldu

Sevilen dizide sahne aldı.
 
   
 
 
     

Mücevherde 400 yıllık aile geleneğini tasarım gücüyle buluşturan Karun Kıraç özel koleksiyonunda yer alan gerdanlık, izlenme rekorları kırılan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 20. Bölümü’nde sahne aldı. 5 yıllık emeğin eseri olan kolyede 1.136 adet pırlanta taş, 19 adet de oval kesim safir taş kullanıldı.

Dünya yıldızlarının markası Karun Mücevherat, Türkiye’de izlenme rekorları kıran dizilerin de tercihi oluyor. Zümrütten yakuta, pırlantadan safire ihtişamlı taşları 400 yıllık aile geleneğinden gelen tasarım gücüyle buluşturan Karun Kıraç’ın ellerinden çıkan mücevherler son olarak sevilen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 20. Bölümü’nde sahne aldı. Dizide Tipi karakterinin ablası rolünü canlandıran Emine, Hızır’dan (Oktay Kaynarca) dünyaya gelen Yunus bebeğin annesi Nazlı’ya (Müjde Uzman) doğum hediyesi olarak şık bir gerdanlık hediye ediyor. Dizide doğum yapan Nazlı karakterine hediye edilen gerdanlık Karun Mücevherat’ın özel koleksiyonundan seçildi.

5 yıllık emek var


Mücevherde renkli taşı Türkiye’deki meraklılarıyla buluşturan adam olarak tanınan Karun Kıraç’ın özel koleksiyonundan dizi için seçilen gerdanlık, tam 5 yıllık bir emeğin ürünü… Markanın tasarımcısı Karun Kıraç gerdanlıkta yer alan taşların bir araya getirilmesinin 5 yıl sürdüğünü, gerdanlıkta 1.136 adet pırlanta taş, 19 adet de oval kesim safir taş kullanıldığını ifade etti. Gerdanlığı hazırlarken İstanbul’dan esinlendiğini dile getiren Karun Kıraç, gerdanlığın hikayesini şöyle anlattı:

“Bu nadide gerdanlığı İstanbul’un ihtişamından ilham alarak hazırladım. Biz butik çalışıyoruz ve tüm ürünlerimiz adeta birer sanat eseri. Tasarımlarımız tek, sahibine özel ve kendi atölyemizde hazırlanıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz beğenerek izlediğimiz bir dizi olduğu için çok özel bir modelimizi seçtik. 11.07 ct pırlanta ve 126.39 ct safir taş kullanılarak hazırlanan gerdanlık koleksiyonumuzun nadide parçalarından biri.”
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>