>

EVLİLİK

Romeo & Juliet ayrıcalığı...

Evlilik hazırlığı yapan çiftlere özel rüya gibi hediyeler...
 
   
 
 
     
Türkiye’nin ilk ve tek çok markalı hediye listesi servisi ROMEO & JULIET üye mağaza ağını genişletti

GELİN VE DAMAT ADAYLARINA DİLEDİKLERİ HEDİYEYİ SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ SUNAN ROMEO & JULIET’İN ÜYE MAĞAZA VE MARKA SAYISI ARTTI


Avrupa ve Amerika’dan sonra çok markalı evlilik listesi servisinin Türkiye’deki ilk ve tek uygulayıcısı ROMEO & JULIET yeni evlenecek çiftlerin seçim özgürlüğünü daha da arttırdı

ROMEO & JULIET; Jumbo, Christofle, Villeroy & Boch, Braun, Electrolux, Habitat, Kenwood, Panasonic ve Samsung gibi dünyaca ünlü markaları da içeren 60 marka ve 30 anlaşmalı mağaza ile gelin ve damat adaylarını bekliyor.

Avrupa ve Amerika’da çok yaygın olan evlilik listesi sisteminin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı olan Romeo & Juliet, www.romeovejuliet.com internet sitesi üzerinden seçkin marka ve mağaza alternatifleri ile evlenecek çiftlere ve yakınlarına ücretsiz olarak hediye seçme özgürlüğü sunuyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftler; Sofra Dünyası, Mutfak Gereçleri, Beyaz Eşya, İç Dekorasyon, Görüntü-Ses, Seyahatler-Spa, Fitness ve Sanat Galerisi’nden oluşan 8 ürün grubundan diledikleri hediye listesini oluşturarak, 60 marka ve 30 anlaşmalı mağazanın yer aldığı üye ağından Romeo & Juliet üye kartlarını kullanarak kendi seçimleri doğrultusunda alışveriş yapabiliyorlar. Davetlilerinin gelin ve damadın hazırladığı hediye listesine yaptıkları katkılar çiftlere Romeo & Juliet’ten bonus kazandırıyor.


Romeo & Juliet’ten çiftlere hediye seçiminde özgürlük, esneklik ve kolaylık

Evlilik hazırlığı yapan çiftler rüyalarındaki hediyelere kavuşabilmek için önce www.romeovejuliet.com adresinden seçtikleri ürünlerle hediye listelerini oluşturuyorlar. Çiftler listelerini oluşturduktan sonra yakınlarını ve arkadaşlarını düğün davetiyesi ya da Romeo & Juliet tarafından gönderilen e-posta aracılığıyla bu listeye katılımları için davet ediyorlar. Davetliler Romeo & Juliet sitesinden çiftin seçtikleri hediyelere istedikleri tutarda katkıda bulunabiliyorlar. Davetliler seçimlerini internet üzerinden, telefonla veya Romeo &Juliet ofisine giderek yapabiliyorlar. Davetlilerin yaptığı katkılar çiftin hediye hesabında birikiyor ve bu tutar çiftlerin Romeo & Juliet üye kartına yükleniyor. Çok esnek bir yapıya sahip olan sistem sayesinde, gelin ve damat üye kartlarını kullanarak anlaşmalı mağazalardan isterlerse davetlilerin katkıda bulunduğu hediyeleri, isterlerse listelerinde olmayan beğendikleri başka hediyeleri satın alabiliyorlar. Davetlilerin yaptığı katkılar doğrultusunda çiftler aynı zamanda Romeo & Juliet’ten bonus kazanma şansına sahip.


Gelin ve damat adaylarının Romeo & Juliet’e ulaşabilecekleri Tel: 0212 385 3737
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>