>

KÖŞE YAZILARI | Diş Hekimi Deniz Kantar

Sizin De Dişleriniz Beyaz Olabilir

Beyazlatma nedir? (Diş Hekimi Deniz Kantar)
 
   
 
 
     

Günümüzde artık dişerimizin sadece sağlıklı olması yetmiyor bir de güzel olması, beyaz görünmesi ve kendimize güvenerek gülebilmek çok önemli oldu.

BEYAZLATMA NEDİR?


Beyazlatma sadece dişlerimizi fırçaladığımızda gördüğümüğüz renk açılması veya diştaşe temizliği ve diş parlatma değildir, tüm bu işlemler dişlerimizin doğal rengine kavuşmasını sağlar.

Beyazlatma, diş hekimi kontrolü altında yapılan ve dişin kemik renginin kalıcı olarak açılması işlemidir.KİMLERE BEYAZLATMA YAPILABİLİR?

Diş hekiminin de tavsiyesi ve gerekli ağız kontrolünden sonra herkese yapılabilir.

Beyazlatma ile dişlerimizin daha ön plana çıkmasını sağlayabiliriz, daha sağlıklı ve güzel bi görüntüye kavuşabiliriz.

BEYAZLATMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?

İki tip beyazlatma vardır, bunlardan birincisi muayenehanede yapılan ve yaklaşık 45 dakikada ışınla beyazlatma işlemidir. İkincisi alt ve üst çeneden alınan ölçülerle hastaya özel diş kalıpları hazırlanır ve günde 1 saat bizim anlatacağımız şekilde yaklaşık 1 hafta süreyle hasta evde uygular. İki işlem de sonuç olarak aynıdır sadece sadece uygulama şekli farklıdır ve dişlerin rengi kalıcı olarak açılır.

BEYAZLATMANIN ZARARI VARMIDIR?


Yapılan araştırmalar ve çalışmalar beyazlatmanın dişler üzerinde herhangi bir zararı olmadığını göstermiştir. Diş hekimi kontrolünde yapılan beyazlatmalar tamamen güvenlidir.


Diş Hekimi Deniz Kantar
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>