>

KÖŞE YAZILARI | GAMZE KÜP

Şarkı Söylemek Lazım ;)

Hiç kimse seni görmüyormuş gibi dans et! (Gamze Küp)
 
   
 
 
     

Hiç kimse seni görmüyormuş gibi dans et!

Daha önce hiç yüreğin yanmamış gibi sev!

Hiç kimse seni dinlemiyormuş gibi şarkı söyle!

Sanki cennet yeryüzünde imiş gibi yaşa!

Size bunları neden yazdım merak ediyorsunuz biliyorum. Bekleyin ,ben bir müzik açıp geliyorum.. Eveeet hazırım. Müzik ruhumuzun gıdasıdır. Ben de bol bol beslenirim. O yüzden sizi beklettim. Ve şuanki konumuz da yukarıdakilerden biri ve siz anladınız hemen hangisi? ;)

Belki komik gelebilir ama hayal dünyamda yönetmenliğini kendim yaptığım klipler çekerim. Ve herkesin izlediğini hayal ederim. Bazen sonsuz yeşillikler içerisinde bazen de bir sahnede bulurum kendimi. Fazla hayal perestim kabul ama çok eğleniyorum ve beni çok mutlu ediyor. Başka sebep de aramayın artık canım aaaa :D

Gerçek dünyamda da düğün dernek olduğunda giderim inatla piste kalkmam ama kalktım mı da oturmam. Konserlerde de hoplarım, evde de koltuk üzerinde zıplarım, kardeşime komik komik hareketlerle dans ederim. Evet ona da komik geliyor ama gülümsüyor işte. Belki o an benim bir deli olduğumu düşünüyor ve bana da evet "Delisin sen" diyor ama mutlu oluyor işte. :)

Sadece dans etmek için müzik dinlemiyorum. Bulaşık yıkarken, sabah işe gitmek için hazırlanırken, yolda yürürken, yazılarımı yazarken bile müzik dinliyorum. Ve tabi bazen müzikler hüzünlendirebiliyor beni. Oturup ağlamak için bile bir şarkı açıp dinleyen insanlar tanıdım ben valla bak. Kiminin derdine de müzik derman oluyor demek ki..

Farklı insanlar yaşıyor dünyada, her tarz müzik de dinlenebilmeli. Benim sevmediğimi sen sevebilirsin de. Zaten müzik evrenseldir. Eski, yeni, klasik, pop, caz, arabesk hiç fark etmez her telden derler ya aynen öyle, o kadar çok işte :)

E o zaman bu yazı müziksiz bitmemeli, şarkı söylemeli, sanki Sezen Aksu da bunları düşünüp yazdıysa bu şarkıyı haydi söyleyelim hem de avaz avaz! Hiç kimse bizi dinlemiyormuş gibi ;)

http://fizy.com/#s/1ah7u0


GAMZE KÜP
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>