>

KÖŞE YAZILARI | SİBEL ŞENGÜL

Biz Şimdi Tam olarak Neyiz?

"İlişkinizin başında acaba arkadaş mıyız yoksa daha fazlası mı?" (Sibel Şengül)
 
   
 
 
     

İlişkinizin başında acaba arkadaş mıyız yoksa daha fazlası mı? diye çelişkiler yaşıyorsanız, korkmayın yalnız değilsiniz. Kimilerine göre flörtün en heyecanlı kısmını oluşturan bu süreç, kimilerine göre de Çin işkencesine dönüşebilir. Kendinizi arada kalmış hissediyorsanız ve ilişkide kafanızı netleştirmek istiyorsanız ipuçlarını takip edin,-Karşı tarafın öncelik sıralamasında çoğunlukla 1. sırayı meşgul ediyorsanız, tebrikler onun VIP listesinde girmişsiniz demektir. Yoğunluğunun arasında bir şekilde size ve romantizminize zaman yaratabiliyorsa ilişkiniz onun için de özel bir boyuta taşınmıştır.

-Karşı taraf, arkadaş veya yakın aile çevresine sizi tanıştırmışsa hayatında reel bir varlık gösterdiniz demektir. Eğer sizi hiçbir şekilde hayatına dahil etmiyorsa, ilişkinizde çıkış biletini kesmek onun için o derece kolay olacaktır.

- Hislerinize güvenin, size doğru yolu gösterecektir. Onunla beraber vakit geçirdikten sonra kendinizi nasıl hissediyorsunuz, ruh halinizi tartın. Günün sonunda ağzınızda bıraktığı tattan memnunsanız ve size kendinizi iyi hissettirmişse ona doğru bir adım atın.

Bu üç temel özellikle ilişkinizi değerlendirdiğinizde sonuç bir arkadaşlıktan fazlasıysa beklemeyin, harekete geçin. Karşı taraftan da pozitif dönüş almanız kuvvetle muhtemel!

www.mymacchiato.com

Sosyal Hayat Rehberiniz
Neden Hala Bekarsınız?


SİBEL ŞENGÜL
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>