>

KÜLTÜR-SANAT

Olimpia’da Muhteşem Performanslar

Olimpia Ocak ayında muhteşem performanslarla sizleri bekliyor...
 
   
 
 
     

"Oynama Şıkıdım", "Karabiberim", "Abone", "Yaparım Bilirsin" ve 90lar Türkçe Pop'un en eğlenceli şarkılarını yüzlerce kişiyle hep beraber söyleyebileceğiniz bir parti sizleri bekliyor... Üstelik 90’ların ortalarından bu yana süregelen başarılı müzik kariyeri ve karizmasıyla Ferda Anıl Yarkın da bu gecede konuk sanatçı olarak sahnede olacak ve hem Cümbüş Cümbüş Yollar & Zorlama Güzelim gibi hareketli şarkıları hemde Sonuna Kadar, Yaralıyım ve Üzülme gibi romantik şarkılarıyla unutulmaz bir geceye imza atacak!

90'ların sevilen filmleri, dizileri ve video klipleride dev barkovizyonda geceye renk katacak!

Eğer 90'ların Türkçe Pop parçalarını özlediyseniz sizi 5 Ocak Cumartesi akşamı Olimpia'ya, 90'lar Türkçe Pop gecesine bekliyoruz.

Gecenin Dj'leri ise iflah olmaz 90'lar aşıkları Dj Cihan Hatipoğlu ve Dj Gökhan Çınar.

GEVEZE & ZELİHA SUNAL : NEŞELİ MAŞRAPA


Eğlence dünyasının iki önemli ismi Geveze ve Zeliha Sunal bu özel gösteri için bir araya geldi. Neşeli maşrapa adından da anlaşılacağı gibi gecenizin hareketli ve eğlenceli geçmesini sağlayacak ögelerle dopdolu.

Geveze ve Zeliha Sunal eskilerden günümüze kadar müzik ve sinema dünyasındaki absürd durumlara dikkati çekecek ve bu konudaki görsel örnekleri barkoda sunup üzerinde konuşacaklar. Bu arada her duruma uygun, eğlenceli yerli yabancı şarkılarla salonun dinamizmini de yüksek tutacaklar. Görsel açıdan sinema dünyasının en unutulmaz sahneleri, müzik dünyasının orjinal plak kapakları, resimleri, her dönemin sanatçıları Ajda Pekkan, Bülent Ersoy’dan Banu Alkan’a kadar geniş bir yelpaze de interaktif olarak şovun içinde yer alacaktır.

Tabiki bol müzik ve eğlence sizleri bekliyor. Zeliha Sunal’ın orijinal sahne şovları, Geveze’nin kıvrak zekası ve esprileriyle birleşti... Birbirinden renkli aksesuarların kullanılacağı bu şovda çok eğleneceksiniz.

Giriş: 28.5 tl – 1 shot içecek dahil !
Biletler Biletix te ve etkinlik gecesi Olimpiada!

Kapı Açılış: 21:00
Etkinlik : 22:30

"Olimpia" Event Hall ; İstiklal Cad.Acara Sokak No:2 (Yapı Kredi Kültür Merkezi ve House Cafe nin olduğu sokakta)

DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON:
Tel: 0212 244 04 42 – 0530 240 49 91


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>