>

KÜLTÜR-SANAT

Plastik Çiçekler ve Böcek

Redd’in yeni akustik stüdyo albümü “Plastik Çiçekler ve Böcek” Pasaj Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde yerini aldı.
 
   
 
 
     
Redd’in ilk albümü “50/50” ve 2.albümü “Kirli Suyunda Parıltılar”dan parçalar içeren yeni akustik albümde, grubun “Senden Sonra” isimli yepyeni bir şarkısı da yer alıyor.


Konser DVD’si “Gecenin Fişi Yok” ile eş zamanlı olarak dinleyicilerle buluşan akustik stüdyo albümde Redd şarkıları yeni düzenlemeleriyle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Tüm parçaların aynı anda canlı çalınarak 2 günde kaydedildiği “Plastik Çiçekler ve Böcek”’in prodüktörlüğü Redd’e, mix ve mastering’i ise Erim Arkman’a ait. Albüm, akustik yapısı ve teması ile insanın öznelliğinden uzaklaşıp nesneye karşı esaretinden kaynaklanan yalnızlığına dikkat çekiyor. Plastik Çiçekler ve Böcek, kayıt şekli olarak da bu mantıkla, çalınan parçaların üzerinde düzeltmeler yapılmadan, direk dinleyiciye ulaştığı bir albüm. Plastik Çiçekler ve Böcek, müzikal olarak dinginliği ve kusursuz performansı ile dikkat çekiyor.

Albümde “Bak Keyfine”, “Mutlu Olmak İçin”, “Hala Aşk Var Mı”, “Dünya”, “Roman Kahramanı”, “Sen Kendinde Ol Yeter”, “Senden Sonra”, “Nefes Bile Almadan”, “Artık Melek Değilim”, “Ne Olmaya Geldim”, “Prensesin Uykusuyum”, “Falan Filan” olmak üzere 12 şarkı bulunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>