>

KÜLTÜR-SANAT

Yeni Yıl Ruhu “Wonder Village” ile 21-30 Aralık’ta Küçükçiftlik Park’ta Yaşanacak!

Şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park, 21-30 Aralık tarihleri arasında Türkiye’nin en özel ve en kapsamlı yeni yıl parkı “Wonder Village” ile 2023’e kapılarını açıyor!
 
   
 
 
     

Atlıkarıncadan buz pateni pistine, kış lezzetleriyle dolu yeme içme alanlarından hediyelik alışveriş stantlarına kadar tüm aile için gün boyu eğlence “Wonder Village”da yaşanacak. Yediden yetmişe herkesin dostlarıyla vakit geçireceği büyülü yılbaşı kasabasıyla yeni yıl ruhu tüm şehri saracak. En sevilen yıldızların sahne alacağı “Wonder Village”da, yılbaşı aktiviteleri ve atölyelerle dopdolu bir program İstanbulluları bekliyor. Wonder Wheel Creative Agency ve URU organizasyonu ile düzenlenen “Wonder Village” biletleri yakında Biletix’te!

YENİ YIL KASABASI ŞEHRİN ORTASINA KURULUYOR

Yeni yıl ruhuna uygun tasarlanan konsepti ve eğlenceli detaylarıyla hazırlanan “Wonder Village”, 21-30 Aralık tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta kurulacak. Özel dekorlar arasında muhteşem bir yeni yıl ruhu yaşatacak olan “Wonder Village”, içinde özel bir buz pateni pistinin bulunduğu, atlıkarıncanın çocuklar kadar ebeveynlerini de büyülü masal diyarına götürdüğü, en sevilen yıldızların sahne aldığı, dünya lezzetleri ve geleneksel tatların buluştuğu 10 günlük bir festival sunacak. Ayrıca hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik atölyelerde, aileler tüm gün dopdolu zaman geçirilebilecek ve her yaşa ve zevke uygun sayısız hediye alternatifi bulup yılbaşı alışverişinin tadını çıkaracak.

KüçükÇiftlik Park’ın kışa özel olarak hazırlanan kapalı alanında, Wonder Wheel Creative Agency ve URU işbirliğiyle kurulacak yeni yıl parkı “Wonder Village”, 2023’e sayılı günler kala unutulmaz bir deneyim sunacak. Sahne alan sanatçıların ve tüm gün süren yılbaşı aktiviteleriyle dopdolu programının önümüzdeki günlerde açıklanacağı “Wonder Village” biletleri yakında Biletix’te!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>