>

MAGAZİN

Charlize Theron 10 gün Antalya'da!

"Cani" filmiyle Oscar alan, her yıl Oscar törenlerinde kırmızı halıya ne zaman adım atacağı... ne giydiği merakla beklenen yıldız oyuncu Charlize Theron Antalya' da...
 
   
 
 
     


Oscar'lı yıldız oyuncu Charlize Theron, geçtiğimiz salı sabahı 04.00'te rezervasyonsuz olarak Antalya Hillside Su Otel'e sevgilisi Stuart Towns ile geldi. Bir suit'e yerleşen ikili aynı günün akşamüstü saatlerinde ise bir arabayla otelden ayrıldı.

Çiftin Antalya bölgesinde 10 gün geçirecekleri söyleniyor. Theron ve kendisi gibi oyuncu olan sevgilisini ilk etapta kimse tanımadı. Theron ve sevgilisi sabaha karşı giriş yaptıkları Hillside Su Otel'e, bir Türk dostlarının tavsiyesiyle geldiğini söyleyedi.

Yüz vermedi

Sabaha karşı giriş yapmalarına rağmen, birkaç saat uyuduktan sonra sabah kahvaltıya inen ikili, tanınmamak için büyük çaba harcadı. Ama yine de hayranları tanıyıp birlikte fotoğraf almak isteyince bu durum Theron'un pek de hoşuna gitmedi.

Herkese karşı çok mesafeli duran ve hiçbir hayranı ile fotoğraf çektirmeyen Charlize Theron ve Stuart Towns, kahvaltı sonrası odalarına döndükten sonra öğle saatlerinde bir arabayla otelden ayrıldı. Çift, nereye gittiklerini açıklamadı. Çiftin seyahatlerinin devamında değişik otellerde kalacakları söylendi.

Hürriyet

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>