>

MAGAZİN

Sinan Özen’den ‘Sevişmeliyiz’ Çıkışı

Ünlü sanatçı Sinan Özen, 1 yıl aradan sonra hayranlarının karşısına ‘Sevişmeliyiz’ isimli single çalışmasıyla çıkmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Geçen sene ‘Babamın Şarkıları ve İnce Saz’ adlı Türk Sanat Müziği proje albümüyle başarı kazanan Özen, bu defa sürpriz bir tarz deneyerek rock sound’larıyla dikkat çeken bir şarkı söyledi. Sözleri Hakkı Yalçın’a, müziği Sinan Özen’e, aranjesi Tamer Özkan’a ait ‘Sevişmeliyiz’ Mayıs ayında dijital ortamda satışa sunulacak. Sanatçının albüm fotoğraflarını Fatoş Güneş çekerken, styling’i ise yıllardır birlikte çalıştığı kız kardeşi Selma Özen üstlendi. Her çalışmasında olduğu gibi yeniliklere açık olduğunu söyleyen Sinan Özen ‘Erkin Koray’ın geçimişte yaptığı ve o hepimizin çok sevdiği müzikal dokuyu biz de günümüze taşıyarak 2015 versiyonuyla farklı bir yorumda sunduk. Dinleyenler hem özledikleri Sinan Özen’i yakalayacak, hem de çok farklı bir tat bulacaklar’ dedi.

‘İnsanlarda tebessüm oluşturacak’


6 aylık bir çalışma sonucunda çıkardığı yeni single ile ilgili konuşan Sinan Özen ’Bundan sonra single çalışmalarım devam edecek. Şu anda stüdyomuzda hazır olan diğer şarkıları da aynı şekilde değerlendireceğiz. 2015’te belli aralıklarla hayranlarıma sürpriz yapacağım’ açıklamasında bulundu. Sanatçı ‘Yazın ruhuna tamamen uygun şarkımızda tüm insanların birbirini sevmesini, kucaklamasını istiyoruz. Ritmleriyle sözleriyle herkesin enerjisini yükseltecek olan bu çalışmanın dinleyenlerin yüzünde tebessüm oluşturacağını düşünüyorum.’ diye konuştu.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>