>

MODA - STİL

Cengiz Aktürk’ün İlk Defilesi Ünlü Tasarımcı Cihan Nacar’a Emanet!

Tasarımlarıyla adından sıklıkla söz ettiren ünlü tasarımcı Cihan Nacar, Cengiz Aktürk markasının kreatif direktörlüğünü üstlendi.
 
   
 
 
     

Tekstil sektöründe 20 yıldır varolan , Türkiye’de stratejik lokasyonlarda mağazalaşan ve yurtdışında satış noktaları bulunan Cengiz Aktürk , ilk kez gerçekleştirilecek defilesini ünlü moda tasarımcısı Cihan Nacar’a emanet etti.

Şubat ayında gerçekleşecek defilede ,sürpriz isimlerin taşıyacağı koleksiyon moda tutkunları için büyük merak uyandırıyor. Köklü bir markanın kreatif direktörü olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Cihan Nacar ,‘ Bir moda markası için mihenk taşı olan koleksiyon tanıtımını üstlenmekten ötürü çok mutluyum. Tutkuyla yaptığım işimin ve hazırladığım özel koleksiyonun yansımalarını herkesin çok beğenmesini temenni ediyorum. Sizleri muhteşem bir defile bekliyor ‘dedi.

Merak uyandıran koleksiyon bahar aylarında Cengiz Aktürk mağazalarında satışa sunulacak.En son mağazası Bağdat Caddesi’nde açılan Cengiz Aktürk ‘ün ,Mandarin Oriental , Four Seasons İstanbul At the Bosphorus ve Teşvikiye ‘de de mağazaları bulunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>