>

MODA - STİL

Özlem Süer White İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu

“Wed’ Stories”le ışık saçtı...
 
   
 
 
     

“2017 Düğün Seremonilerine Hazırlık" konseptinde sosyal medyanın önde gelen isimleri, Özlem Süer Blanche de Pera'nın en özel parçalarını Özlem Süer House'un büyülü atmosferinde giydiler. Saç, makyaj ve aksesuar önerilerini paylaştılar.

Özlem Süer House’da düzenlenen “Wed’ Stories” etkinliğinde gelinliklerin ihtişamı nefes kesti. Oyuncu Sedef Şahin, manken Melis Hacic ve moda dünyasına yön veren ünlü trendsetterlar hem moda&trendler&saç&makyaj deneyimlerini, hem de gelin olma hayallerini harika bir günde; Özlem Süer House’da paylaştılar.

Bloglarıyla, sosyal medyadaki hesaplarıyla binlerce modasever tarafından takip edilen, modanın nabzını elinde tutan influencerlar, Özlem Süer’in yeni gelinlik koleksiyonu Özlem Süer White 2017’nin en ihtişamlı gelinliklerini giydiler.

Özlem Süer House’un kapısını süsleyen muhteşem orkideler dikkat çekiciydi. Bahçede bekleyen 1947 model Mercury gelin arabası ise düğüne hazırlık atmosferini tüm gerçekliğiyle yansıtıyordu. Özlem Süer'in gelinlik koleksiyonundan ihtişamlı gelinlikleri bedenlerine uygun olarak seçen ünlülere yapılan styling ile sürec başladı. Saç ve makyaj uygulamalarını Sabit Akkaya ekibi yaparken, Berkay Gülüm'ün çektiği yaratıcı fotoğraflar ve Gingerİstanbul’un lezzetli sunumlarıyla renkli bir etkinliğe imza atıldı.

Etkinliğe katılan davetliler Özlem Süer House’un renkli ortamında tüm bu süreçlerin görüntülerini fotoğraflayarak ya da videoya çekerek evlilik seremonisi atmosferini tüm sosyal medyada paylaşma fırsatını buldular.

"Özlem Süer White İlkbahar-Yaz 2017 Koleksiyonu' Blanche de Pera" İstanbul’un tarihiyle ön plana çıkan bölgelerinden biri olan Pera’nın ruhuna ve ihtişamına şahit olduğumuz Pera Palace’ın geçmiş ve gelecek arasındaki bağlarından yola çıkarak hazırlanan Blanche de Pera koleksiyonunda üç ana tema öne çıkıyor. “Royalromantic”, “Hollywood tribe”, “Victorianpurity”...

Bu koleksiyonunun ilk defilesini Katar Doha’da gerçekleştiren modacı Özlem Süer, Türkiye’yi 2016 Dünya Güzellik Yarışması Miss World’de temsil eden Miss Turkey Güzellik Kraliçesi Buse İskenderoğlu’nun Sait Halim Paşa’da giydiği ikinci çekimin ardından şimdi de ünlü Sedef Şahin ve sosyal medyanın önde gelen isimlerini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>