>

SAÇ BAKIMI

Mevsim Geçişlerinde Saç Dökülmesine Son!

90 yıllık tıbbi uzmanlığını yenilikçi yaklaşım ve hasta odaklılıkla harmanlayan; stres, yorgunluk, gebelik, mevsimsel değişikliklere gibi durumlara bağlı dönemsel saç dökülmelerine karşı ANAPHASE+ serisini öneriyor.
 
   
 
 
     

İçeriğindeki vitamin kompleksi sayesinde, saç derisinin ihtiyacı olan ana besinleri sağlayarak saçın güçlenmesine yardımcı olur. Özel formülü sayesinde canlılığını yitirmiş saçları onarırken, saçların dayanıklılığını yeniden kazanmasına da destek olur.

Kadınlar için NEOPTIDE LOSYON


Kadın tipi kronik saç dökülmesini önlemeye yardımcı durulanmayan Neoptide Losyon, ince ve güçsüz saçları besler, canlılık ve hacim kazanmasına yardım eder. Hoş kokusu ve hafif yapısıyla saçları yağlandırmaz, günlük kullanıma uygundur.

Erkekler için NEOPTIDE MEN

Erkek tipi kronik saç dökülmesi, saç yoğunluğunda kademeli azalma ile nitelenir. Neoptide Men losyon, kronik erkek tipi saç dökülmesini etkili bir şekilde önlemeye yardımcı iki adet patentli* yenilikçi etkin madde içerir. Saç dökülme karşıtı özel formülüyle, saçın ömrünü uzatarak dökülmenin önüne geçilmesine yardımcı olur. Hafif yapısı sayesinde saçı yağlandırmaz ve günlük kullanıma uygundur.

*Patent bekleniyor.

Anaphase+Şampuan, 200 ml: 119 TL

Neoptide Losyon, 3x30 ml: 395 TL

Neoptide Men, 100 ml: 395 TL 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>