>

SAĞLIKLI YAŞAM

Masal dünyasından küçük hanımların hayallerine...

Sihirli güçlere sahip, küçük hanımların hayal dünyasını geliştiren, peri öyküleri anlatan, iki bebek geliyor; Sihirli Deniz Kızı Barbie® ve Peri Kızı Barbie® Bebekleri
 
   
 
 
     
Masal dünyasından küçük hanımların hayallerine ulaşan bebekler!..

Peri Kızı Barbie® Bebeği

Pembe, yeşil ve mor... Bu üç güzel renge bürünmüş Peri Kızı Barbie® bebeklerinin her birinin ten rengi elbisesi ile aynı tonlarda. Elbiselerinin üst kısımları ışıltıyla parlarken, güzel etekleri ve kanatları muhteşem bir zerafetle uçuşan Barbie® bebekleri, hikaye kitabı ile küçük hanımların hayal dünyasını süsleyecek.

Sihirli Deniz Kızı Barbie® Bebeği

Denizin prensesi Barbie® bebeği ve arkadaşları, büyüleyen güzellikteki kuyrukları ve pırıl pırıl mücevherlerle süslü yüzgeçleriyle, denizde yaşayan göz kamaştırıcı deniz kızları. Esnek kuyruklarını ileri geri hareket ettirip, 360 derece döndürebilen Sihirli Deniz Kızı Barbie® ve arkadaşları, renkli gölgelerle dalgalanan uzun güzel saçları sahip.

Sarı, lila ve yeşil renkte olan Deniz Kızları, saçlarını taramak için parıltılı tarakları, taçları ve hikaye kitapları ile geliyor.

Mattel tam 58 yıldır 36 ülkede 27 bin çalışanı ile çocukların gönlünde taht kuruyor. Mattel’in Barbie®, Hot Wheels®, My Scene®, Fisher-Price®, Matchbox® ve Scrabble® gibi hem çocuklar hem de yetişkinler için oyuncak ve oyun setleri bulunuyor...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>