>

SAĞLIKLI YAŞAM

Siz Nasıl Isınıyorsunuz?

Kış günlerinde birbirinizi ısıtacak öneriler…
 
   
 
 
     

Soğuk kış günlerinde çoraplarımızı bile çıkarmak içimizi dondurduğundan seks fikrinden uzaklaşıyoruz. Yerlerde sürünen libidomuz sayesinde somurtuyoruz.

ERKEKLER KADINLARI KIŞIN DAHA SEKSİ BULUYOR.


Erkekler yazın daha az kıyafet ve daha fazla açıkta kalan yer gördüğü için vücudunuza daha eleştirel yaklaşabiliyor. Ama kışın, popo ve göbeğinizi fazla sergileyemiyorsunuz. Bu durumda o da kusurları gözden kaçırmaya daha müsait oluyor.

Ortalıkta çıplak dolaşırken rahat hissetmiyorsunuz öyle mi? Üzerinize en hoş yerlerinize dikkati çekecek bir şeyler giyin. Kolsuz bir tişört ya da şu seksi minik şortlardan belki...

Yatağın yanındaki masanın üzerinde bir fincan sıcak çay bulundurmayı deneyin. Aşağılara inmeden önce bir yudum alıp, ağzınızın içini daha da ısıtmış olursunuz. Ya da her ikinizin de omuz, sırt ya da genital bölgelerine elektrikli battaniye örtebilirsiniz.

Muazzam esneklik becerisi gerektiren pozisyonlarındansa birbirinize yakın olacağınız şekilleri deneyin. Siz yatarken o size arkanızdan sarılsın veya birbirinize sıkıca sarılın. Son olarak da en sıcak silahınız olan göğüslerinizi kullanın.

Göğüsler salgı bezlerine sahip dokulardan oluşur. Yani uyarıldığı zaman ısı üretebilir. Onları ön sevişme sırasında her ikinize de daha fazla heyecan verecek bir araç olarak kullanın.

Kış içeceklerinin klasiği olan sıcak çikolata, libido arttırıcı bir canavar olarak adlandırılıyor çünkü genital bölgedeki kan akışını hızlandırma özelliği var. Araştırmalar gösteriyor ki beraber sıcak içecekler içen çiftlerin birbirine olan güveni daha fazla oluyor. Çünkü beynin hem psikolojik hem de gerçek anlamdaki sıcaklığı işleyen bölgesi sıcak içeceklerin her türüyle harekete geçirilebiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>