>

AŞK - CİNSELLİK

İlk Buluşmada Ne Yapmalı?

Sorular ne kadar saçma gelirse gelsin vereceği cevaplarla partnerinizi çözümlemeye başlayabilirsiniz.
 
   
 
 
     

Erkekler eğlenmesini bilen ve kendisine güvenen kadınlardan oldukça etkilenirler. İlk defa buluştuğunuz erkekle ortak noktalarınızı belirlemenin öncesinde sıkılmaya başlayabilirsiniz. İkiniz de konu açamıyorsanız ona soru sorarak eğlenceli olduğunuzu ve kasılıp kalmadığınızı kanıtlayın. Böylelikle sorular ne kadar saçma gelirse gelsin vereceği cevaplarla partnerinizi çözümlemeye başlayabilirsiniz.

Örneğin; hangi süper kahraman olmak isteyeceğini sorabilirsiniz. Sorunun mantıksızlığının yanında, en azından ortamı gevşetmiş olursunuz. Herkes çocukluğunu anlatırken eğlenir. Bundan yola çıkarak, ona, küçükken ne olmak istediğini sorun. Muhabbetin ilerlemeye başladığını göreceksiniz.

Ona sorabileceğiniz en saçma ama en eğlenceli soru ise; bir sirkte çalışıyor olsaydı, ne olarak çalışırdı? Bu partneriniz hakkında derin ipuçlarına sahip olmanızı sağlayacak. Son olarak; yediği en iğrenç yemek hakkında birkaç sorarak, onu şaşırtabilirsiniz. Ayrıca bu konuyla ilgili herkesin mutlaka komik birkaç anısı bulunur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>