>

SAÇ BAKIMI

Yeni Elidor Reklamında Bambaşka Bir Meryem Uzerli Var

Saçlarınla mutluysan hayat senden yana...
 
   
 
 
     

Elidor, takipçilerine sürprizler yapmaya devam ediyor. 2015’te marka yüzü olan Meryem Uzerli, Elidor’un Onarıcı Bakım Serisi reklamında yalnızca oyunculuğuyla değil sesiyle de filme renk kattı . “Yeniden Başlasın” şarkısının Elidor için yeniden yorumlanan versiyonunu seslendiren Meryem Uzerli, dansları ve muhteşem saçlarıyla yine göz dolduruyor. İlk kez bir reklam jenerik müziği için şarkı söyleyen ünlü yıldıza filmde Elidor Yıpranmış Saç Uzmanı Thomas Taw da eşlik ediyor.

Elidor’un marka yüzü Meryem Uzerli, Elidor Onarıcı Bakım Serisi reklam filmi için bir kez daha kamera karşısına geçti. Ancak bu sefer güzel yıldız sadece oyunculuğu ile değil sesiyle de filme renk kattı. İlk kez bir reklam filminde şarkı söyleyen Meryem Uzerli, sesiyle de iddialı olduğunu ortaya koyuyor. Reklam filminde Meryem Uzerli’ye serinin yaratıcılarından Elidor Yıpranmış Saç Uzmanı Thomas Taw eşlik ediyor. Filmde ilk aşamada Meryem Uzerli havuzda, çekimde, fırçalarken veya şekil verirken yıpranan saçlarıyla ekrana geliyor. Meryem Uzerli’nin yoğun temposundan yorgun düşen saçlarının yeniden canlanıp ışıltısına kavuşmasında yardımına yine Elidor yetişiyor.

Çekimleri Ataköy ve Florya’da gerçekleşen reklam filminde Meryem Uzerli hem reklam filminin şarkısını seslendiriyor hem de danslarıyla göz dolduruyor. “Saçlarınla Mutluysan Hayat Senden Yana” diyen Elidor, yıpranan saçlardaki kırıkların, matlaşmanın toparlanıp yeniden canlanması için Onarıcı Bakım Serisi’ni sunuyor. Reklam filminde de serinin özellikleri “Yeniden Başlasın” şarkısı ile anlatılıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>