>

KÖŞE YAZILARI | Dr. Emre Çiçek

Lazer epilasyonda devrim

"Kalıcı ve uzun dönem epilasyon için lazer epilasyonda son nokta..." Dr. Emre Çiçek'in yeni yazısı...
 
   
 
 
     
LAZER EPILASYONDA DEVRIM - LAZER EPILASYONDA SON NOKTA

Yeni sistem lazer contact cooling mekanizması ve photon recycling dediğimiz dünyada tek olma özelliğini elinde bulunduran 3 zamanlı eşsiz bir soğutma sistemine sahip olduğu için uygulama sırasında neredeyse hiç ağrıya neden olmayan lazerlerdir. Bu sistem şu an icin lazer teknolojisinin ulaştığı en son noktada yer alır. Diğer lazerlerde bulunan tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra çalışma hızı açısından diğer sistemlerden biraz daha hızlıdır ve yan etkileri yoktur. Bu özellikleri sayesinde işlemler daha hızlı ve risksiz bitirilebilmektedir, bronz ve koyu tenli hastalarda da kullanılabilmektedir. Ve de en önemlisi en fazla sayıda Amerikan FDA onayı alanlazerle yapılabilen tüm işlemlerin %93unu tek başına effektif olarak yapabilen dünyadaki en etkin ve güvenli eşsiz lazer sistemidir..Yeni system lazer ince ve sararmış tüylerde de etkilidir. İnce kıllar için gerekli yüksek enerjili ve kısa süreli lazere atışlarını tekrarlanan atışlar sırasında sağlayabilir

KALICI VE UZUN DONEMLI EPILASYON SAGLAR

Kıllarda tekrar büyüme olsa bile oluşacak kıllar ; zayıf, açık renkli kozmetik önemi az tüyler şeklinde ihmal edilebilir olacaktir. Güvenilir bir yöntemdir. Kanserojen değildir.Ayrıca bu yeni sistem lazerlerde LEKE ve YANIK YAPMA RISKI YOKTUR ve bu çok önemli bir durumdur.

Bu yeni sistemde ayrıca bronzlasmış bir cilttede epilasyon yapabilmektedir Yeni tip lazerin sahip olduğu teknoloji ve ileri düzey soğutma sistemleri ile; baarının etkinliğin konforunuzun ağrı ve acı hissetmemenizin vede leke yapmama durumunun garantisidir. Tedaviyi tamamen başarılı devam ettirmek istiyorsanız seanslarınızı düzenli olarak yaptırmanız gereklidir.Her seans sonrasında iki hafta içinde kıllarınızda % 20-25 azalma olacaktır.Bu azalma tüm alandan olmaktadır. Eğer hormonal bir probleme ba bir kıllamanız mevcutsa bu gibi durumlarda bir yandan endokrinolog ve/veya jinekolog tarafından tedaviniz devam ettirilirken diğer taraftan mevcut kıllarınız için lazer epilasyona devam edilir.

SONUC OLARAK BU LAZERDE TEKNOLOJININ BIZE SUNDUGU EN ONEMLI VE BASARILI YENI SISTEMLE DAHA ETKILI YUZ GULDURUCU TAMAMEN ACISIZ KONFORLU -YAN ETKISI OLMADAN RISKSIZ KALICI VE ETKIN BIR EPILASYON SAGLANABILMEKTEDIR.

Dr.EMRE CICEK
info@emrecicek.com

ABDI IPEKCI CAD.NO5/3
ARZU APT D:4 NIŞANTASI
0212-2962880-81
www.emrecicek.com

Dr. Emre Çiçek
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>